МІЖНАРОДНА АСОЦІАЦІЯ «ЦЕНТР-911/112»

Новорічне та Різдвяне поздоровлення Міжнародної Асоціації Центр – 911/112

З Новим 2011 роком та Різдвом Христовим! - З повагою Міжнародна Асоціація Центр – 911/112 (ІAC - 911/112) 

Щиро і сердечно поздоровляє Вас з Новим 2011 роком та Різдвом Христовим!

 

Зустріч Нового року - це пора таємнича, така, що хвилює, завжди радісна. І ці прості слова "З Новим роком! З новим щастям!" ми вимовляємо з особливим почуттям, тому, що сказати їх можна тільки один раз в році! Це прекрасна можливість висловитися і привітати усіх Вас з цим чарівливим святом.

  

2010 рік йде в історію. І настає Новий рік - найсвітліший радісне і з дитинства улюблене свято. Для кожного з нас він був і залишиться символом добра, надії і виконання заповітних бажань.

 

Ми прожили непростий, але багатий досягненнями і подіями рік. Ми маємо бути упевнені що будь-які труднощі переходять. Він став для нас роком великих змін і навчив головному - бачити мету і не помічати перешкод. Ми - сильний, талановитий і працелюбний народ, який, об'єднавшись навколо єдиних національних і громадських цінностей збагатив нас новим досвідом, відкрив перед нами нові перспективи і заклав передумови для нашого майбутнього, побудує потужну і процвітаючу Україну. Не потрібно лякатися прийдешніх перетворень. Потрібно вірити в себе і своїх сил. Тобто сподіватися тільки на краще.

 

Нехай рік наступний буде щасливим і успішним для кожного з нас і для усієї країни. Я хочу побажати щоб це був рік перемог України як сучасної демократичної і європейської держави, рік економічного відновлення, стабільності, національної злагоди і єдності.

 

 Нехай в Новому році кожен з нас з вами буде успішним в справах. Адже саме з них складається наше загальне життя. Складається доля усієї країни. Я бажаю вам, щоб усе намічене вийшло. А задумане - збулося. Нехай будуть наповнені затишком ваші будинки. Нехай душевний спокій, тепло і достаток супроводять вас не лише в новорічну ніч, але і усе життя.

 

Нехай ці світлі свята наповнять наші серця радістю і новою надією принесуть в кожну сім'ю мир і згоду, благополуччя і затишок.

 

Бажаємо усім Божого благословення, міцного здоров'я, щастя, оптимізму, успіхів, здійснення мріянь і надій.

 

Веселих Вам свят! Хай Вам щастить!

 

 

З повагою ІAC-911.io.ua 

 

 

 

Вітання Президента України В.Ф.Януковича з Новим 2011 роком. (відео)  Создан 31 дек 2010Сайт Президента України Cайт Верховної Ради України Урядовий портал України Рада нацiональної безпеки і оборони Міністерство з надзвичайних ситуацій Міністерство внутрішніх справ України Урядовый сайт для юних громадян Громадянське суспільство і влада Антикорупційний портал України  МІЖНАРОДНА АСОЦІАЦІЯ ЦЕНТР - 911/112 Новости Крыма PR-CY.ru a d d . i n . U A Отправка СМС Яндекс цитирования