МІЖНАРОДНА АСОЦІАЦІЯ «ЦЕНТР-911/112»

 

Установа державного свята "День Казки"

Врятуйте казку для наших народів!UKR RUS 

День Казки 

 

 

Президенту Росії В. В. Путіну.

Президенту України В.Ф. Януковичу.

Президенту Республіки Білорусь А.Г. Лукашенко.

 

Шановні панове президенти!

Серед багатьох достоїнств слов'янських народів, крім споконвічного патріотизму, завжди стояла виховна роль наших казок, які належать в рівній мірі всім народам Російського Світу.

Сьогодні Казці загрожує небезпека.

 

З цим незвичайним листом-пропозицією звертаються до вас громадяни СНД різних національностей.

Події, що розбурхують світ, і в тому числі наші країни, дають нам підставу припустити, що все це перетворюється на сніжний ком, здатний викликати лавину, що руйнує державності Російського Світу.

 

Росія на сьогодні ототожнюється багатьма країнами та їх громадянами - оплотом східнослов'янської духовності й осмисленого російської державності, головним кістяком Російського Світу.

 

Саме з цього російській оплоту в останні десятиліття прицільно б'ють, і по наростаючій продовжують бити і по російській казки, казки братніх народів. І треба визнати - не безуспішно. Хто і що?

 

Зрозуміло, що деякі країни, в основному - Великобританія і США, звикли трепетно ​​охороняти свій внутрішній світ, в т.ч. ідеологію і спосіб життя. Перемігши у холодній війні, вони вирішили продовжити її, але на іншому фронті. Якщо раніше мова йшла про ізоляцію СРСР від країн капіталізму, а також гонці озброєнь, то тепер вони намірилися проводити її в інший, ідеологічній площині. Шляхом нав'язливого впливу на свідомість слов'янських націй, вони хочуть назавжди відібрати Віру в Прекрасне, Мрію з Надією та Любов'ю, підмінивши Казку помилковими, а деколи ними ж нав'язаними брехливими цінностями. У цьому зв'язку не можемо не нагадати про сектантських релігійних культах, які стали, немов гриби після дощу, поширюватися на території Росії, України, Білорусії. Нав'язуючи свою ідеологію, ці країни активно впливають також на культурне життя громадян наших країн.

 

Ми - покоління шістдесятих, були народжені, як наші батьки і діди, «щоб казку зробити дійсністю». І так воно і було! Тим успіхам заздрив і з них брав приклад увесь світ.

 

Америка обрала у вигляді національних цінностей не наше військове зброю, а наш природжений патріотизм, який і зараз у них функціонує непогано.

 

Англія після розчленування Радянського Союзу викупила не наші танки, а всі наші мультфільми і екранізовані Казки, щоб на наших танках - традиціях і цінностях, виховувати своє підростаюче покоління.

 

А що ж залишилося у нас? Втрачаючи віру, як зброю патріотизму, і Казку, як наші потужні танки, переривається зв'язок часів і поколінь, коли навіюється, що російської державності - 20 років.

У нинішнього покоління відібрали «тонку червону нитку» російської ідеології, знищивши і опошлив російську, українську, білоруську Казки. А Казка саме і служила тим оберегом від усього чужорідного, шкідливого народу і його правителів.

 

 

Шановний Володимире Володимировичу!

 

Знаючи Ваш унікальний досвід зміцнення державності, вважаємо своїм обов'язком звернути на це особливу увагу.

 

Всі сьогоднішні ЗМІ працюють на руйнування ідеалів, зомбуючи людей. Тому, що є дві форми брехні: є брехня в порятунок, а є брехня (напівправда), спрямована на знищення духу.

 

Принизивши і висміявши героїв минулого, знищили спадкоємність ідеалів поколінь стародавніх слов'янських пологів. Чим знищили Віру, відібрали Надію. Унеможливили Любов. А, адже, тільки це дозволяло країні, подолавши важкі випробування, виходити завжди переможницею. Саме Казка, традиції наших великих слов'янських народів зіграли виховну роль для наших дітей.

 

Таким чином і відбулася підміна понять. Героїзм, добро, віра, прощення, взаємодопомога, співчуття, милосердя, терпимість стали сприйматися, як наївність і дурість. З'явилися навіть терміни: «лох», «лузер» і т.д., яких обдурити - справа ложно прийнятої «нової» честі. Поняття поваги змінило вектор цінностей. Якщо раніше порядних людей поважали і цінували, то тепер вони - предмет насмішки і навіть цинічних образ. На зміну прийшло: не обдуриш - здохнеш під парканом. Доблестю стали обман, грубість і вульгарність. А героїзмом - можливість вкрасти багато. Навіть страхи помінялися: якщо раніше був страх порушити табу, тобто поступити проти совісті й честі, що було аксіомою і вважалося ганьбою, то тепер ганьба - це стати невдахою. Не мати в 18 років престижних речей на зразок машини, грошей, доступних красивих жінок. Що це, як не зміна енергій в результаті переоцінки цінностей, - гроші замінили всі. Не криза чи духовності привів до екологічної катастрофи? В результаті споживацького ставлення до Природи люди, які втратили Казку, поставили наш світ на межу виживання.

 

Що ж робити? Відповідь в нашій спільній історії, яка не раз підказувала вихід з найскладніших ситуацій. Отже, давайте звернемося до духовності.

 

Наші народні Казки - це підручник життя і попередження відають предків нащадкам з глибини століть.

 

Так, антигерой минулого Кощій Безсмертний, який «над златом чахне», перетворився на героя нашого часу. І міць його, як не парадоксально, в яйці. А голка - не інакше, як символ потенції, - найвразливіше місце сучасної молоді ...

 

Баба Яга стала прототипом сучасного директора, оскільки так і норовить «посадити в піч» будь-якого із співробітників.

 

Покоління, вирощені на нав'язаних чужих цінностях масової поп-культури, не сприймуть, на жаль, старі Казки, оскільки все минуле опошлити. Нинішні покоління повернути до витоків духовності, слов'янським традиціям можна буде тільки через нову Казку, несучу давні ідеали добра, віри, справедливості, подвигу, написану сучасним і зрозумілою мовою.

 

Можливо, виходом із глухого кута було б рішення про заснування в Росії, Україні, Білорусії, інших країнах СНД державного свята - Дня Казки, який би об'єднав роз'єднані покоління, захистив Казки зникаючих малих народів, як і самі народи, і проходив по країнах в атмосфері надії , добра, захищеності і затишку. Наявність в країнах навіть одного такого дня дозволило б домогтися багато чого. Таким днем, на нашу думку, могло б стати 1 червня - День захисту дітей, один із днів літнього сонцестояння (21, 23 червня), або 7 липня - свято Івана Купала, яке по праву має належати Казці і нашим дітям.

 

А це ж і є першорядні завдання по забезпеченню безпеки країн Російського Світу в сучасних умовах.

 

Ми виклали це в тезах, сподіваючись на Ваше розуміння.

 

Врятуйте Казку для майбутніх поколінь наших народів!

 

Питання ж цей значно ширше, ніж здається на перший погляд. На порядку - установа Дня Казки під егідою ООН для всього людства, як надійного оберега для нашої важко хворий цивілізації, до проблем, до яких треба повернутися обличчям всім націям і народам, що населяють Землю.

 

Підписанти вже почали працювати над цим складним проектом. На день подачі другого звернення до вас, нами проводитися міжнародний конкур в рамках проекту «День Казки». За його результатами буде випущений збірник казок молодих авторів-початківців. В рамках проекту державного всеслов'янської свята «День Казки» ведуться переговори з громадським рухом «Казкова карта Росії».

 

Звіт про наших напрацюваннях з розширеними пропозиціями будуть вислані додатково.

 

 

З щирою повагою,

 

Михайло Темнов, організатор проекту, письменник, журналіст, правозахисник, Друг Казки.

Адреса: вул. Острівна, будинок. 18, кв.16, м. Ужгород, Закарпатська область. Україна. Інд. 88002. Засоби зв'язку: м.т. 0503726010.

http://www.proza.ru/avtor/temnov1960

 

Наталія Зуєва, письменниця, Друг Казки.

Адреса: вул. Комунальна, д.17, п. Пінно Тверській області. Росія. Інд. 172770.http :/ / www.proza.ru/avtor/natka7

 

Любов Дерваль-Малеш, письменниця, журналіст. Друг Казки.

Адреса: вул. Менделєєва, будинок. 9. кв.1, м. Мукачеве Закарпатської області. Україна. Інд. 89600.

http://www.proza.ru/avtor/sixseraph

 

Нінель Масяк, адвокат, письменник. Друг Казки.

Адреса: вул. Руська, будинок. 25, кв. 2, м. Ужгород, Закарпатської області. Україна. Інд. 88000.

http://www.proza.ru/avtor/ninelle1307

 

Тетяна Вожжова, домогосподарка, мати трьох дітей. Друг Казки.

Адреса: вул. Росвигівська, будинок. 26, кв. 13, м. Мукачево, Закарпатська обл. Україна.

 

Дарія Джумагельдінова, письменник. Друг Казки.

Адреса: вул. Кабанбай Батира, 5/1, кв. 88, м. Астана, Казахстан.

http://www.proza.ru/avtor/dariya777

 

Ольга Манскова, письменник. Друг Казки.

Адреса: вул. Ініціативна, 54-б, заг. ТГПІ, к. 326. м. Таганрог, Росія. Інд. 347900.

http://www.proza.ru/avtor/dionalu

 

Галина Польняк, письменник, викладач живопису. Друг Казки.

Тополя, 2, буд 33, кв. 140, м. Дніпропетровськ, Україна.

http://www.proza.ru/avtor/gpola

 

Олеся Янгол, технічний редактор ордена Г. Р. Державіна, медалей М. В. Ломоносова і Н. А. Некрасова журналу «Пріокско зорі». Друг Казки.

http://www.proza.ru/avtor/olesiaua

 

Людмила Орос, журналіст. Друг Казки. Вул. Патруса-Карпатського, будинок. 13,

с. Минай Ужгородського району Закарпатської області. Україна.

 

Ганна Снєжиної, дитяча письменниця-казкарка. Друг Казки.

Г. Набережні Челни, РТ. Росія.

http://www.proza.ru/avtor/animaliki

 

Єгор Кошенко, письменник. Друг Казки.

Одеса, Україна.

http://www.proza.ru/avtor/davidmakeev

 

Сергій Міцукі. письменник. Друг Казки.

Адреса: вул. Ризька, будинок 7, кв. 19, м. Петропавловськ. Казахстан. Інд: 150000

http://www.proza.ru/avtor/mitsu75

 

Поліна Тищенко, журналіст. Друг Казки.

вул. Декабристів, дом.53, кв. 15. м. Ужгород, Закарпатська область. Україна. Інд. 88015.

 

Світлана Єфімова (Преображенська), письменник. Друг Казки.

Адреса: м. Шебекіно, Бєлгородська область, Росія.

http://www.proza.ru/avtor/efimova58

 

Королева Зінаїда, Письменниця, член СП Росії. Інші казки

Адреса: м. Тамбов. Росія.

http://www.proza.ru/avtor/korzina0505

 

Тетяна Всеволодівна Пижьянова (Тарасова) Письменниця, поетеса і казкарка. Друг Казки.

Адреса: Волоколамское шосе, будинок. 10 кв. 15. м. Красногорськ, Московська область.

http :/ / www.proza.ru / avtor / taniatarasova

 

Людмила Щепачева, дитяча письменниця-казкарка. Друг Казки

г.Чапаевск, Самарська обл. Росія.

http://www.proza.ru/avtor/shepaluyandex

 

Ратникова Тетяна Борисівна

п. Велика Іжора, Ленінградська обл.

інженер по ЦО, НС, ПБ, ГНУ ВНІВІП Россельхозакадеміі

 

Овсянніков Петро Васильйович. Міжнародна наукова громадська організація "Академія Української Служби Порятунку" Україна, м. Київ - 01004, вул. Кропивницького, 8 Тел.: +38 (044) 3327748; +38 (044) 2290070 +38 (050) 3004730

 

Олена Кулічковская, педагог-психолог вищої кваліфікаційної категорії, казкотерапевт-експерт Міжнародного інституту комплексної казкотерапії, директор з комунікацій Російського інституту комплексної казкотерапії. Друг Казки.

http://www.proza.ru/avtor/elena2000 

 

Велика княгиня Тетяна Романова, Голова Закарпатського обласного товариства російської культури «Російський Будинок», заслужений художник України.

Адреса: вул. Благоєва будинок. 14, кв. 20. м. Ужгород. Закарпатська область. Україна.

 

Моругіна Галина Борисівна. м. Єкатеринбург

вчитель російської мови та літератури, юрист.

 

Карнаухова Ірина Олександрівна, поетеса, композитор, член Спілки музичних діячів Білорусі, керівник народного клубу композиторів і поетів "Живиця" ГУ "Мінський обласний центр народної творчості".

 

Заварзін Євген В'ячеславович, Сосновий Бор, проспект Червоні Форти, будинок № 1, кв. 113. Майстер по дереву. Друг Казки.

 

Людмила Білан. Україна, Кривий Ріг

http://www.proza.ru/avtor/chornogor

 

Прот. Димитрій Сидор. Друг Казки.

Голова Закарпатської Підкарпатті-русинського товариства ім. Кирила і Мефодія.

 

Павлова Тетяна Петрівна, директор Музею російської казки г.Волгоград.

Адреса сайту: Музей-російської-сказкі.РФ

 

Ельвіра Котова, Генеральний директор Рекламного Агентства "Виноград", Член Спілки Дизайнерів Росії та Член Творчого Союзу Художників Росії і Міжнародної Федерації Ходожніков.

 

Шетеля Василь Юрійович - Голова Свалявської районної організації «Правозахист». Закарпатська область. Україна.

 

Любін Георгій Андрійович - Голова правління МІЖНАРОДНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «МІЖНАРОДНА АСОЦІАЦІЯ« ЦЕНТР-911/112 »- м. Маріуполь. Донецька область. Україна. - Тел. (095) 168-25-64.

 

Журавльов Володимир Васильович - Віце-президент ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «До чистих джерел» - м. Київ. - Тел.: +38 (050) 8614770.

 

Волга Василь Олександрович - президент ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «Громадський контроль» - м. Київ.

 

Миколаїв Станіслав Олексійович - Голова ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «МАРІУПОЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ КОМІТЕТ ПО ЗАПОБІГАННЯ ТА ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ» - м. Маріуполь.

 

Левченко Борис Васильович - Голова Маріупольського міського управління ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ЗАХИСТ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ» - м. Маріуполь.

 

Гребенюк Валерій Іванович - Голова РЕГІОНАЛЬНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ЕКОЛОГІЧНА БЕЗПЕКА ПРИАЗОВ'Я». Почесний президент - Медведчук Віктор Володимирович. м. Маріуполь (центр) Донецька і Запорізька область.

 

Гнатієнко Ігор Володимирович - Президент Приазовської Академії ресурсного аналізу демократичних інновацій суспільства (Маріуполь та Приазов'я)

 

Шановні співвітчизники, колеги по перу, керівники політичних партій, громадських організацій, істинні друзі Казка!

 

Всі, хто бажає приєднатися до даного зверненням, що або доповнити, залишайте інформацію в рецензіях за адресою: http://www.proza.ru/2012/04/18/1702 или відправляйте на ел. адреса: our_time@list.ru.

 

Список приєдналися до звернення буде постійно доповнюватися і оновленим буде знову переданий президентам наших народів.

 

З повагою та вдячністю за підтримку і участь, організатори проекту.

 

Відправлена ​​Президента 9 травня 2012 року.

Відправлена ​​Президента 22 червня 2012 року.

Читати звернення: http://proza.ru/2012/04/18/1702Создан 16 фев 2013 
Сайт Президента України Cайт Верховної Ради України Урядовий портал України Рада нацiональної безпеки і оборони Міністерство з надзвичайних ситуацій Міністерство внутрішніх справ України Урядовый сайт для юних громадян Громадянське суспільство і влада Антикорупційний портал України  МІЖНАРОДНА АСОЦІАЦІЯ ЦЕНТР - 911/112 Новости Крыма PR-CY.ru a d d . i n . U A Отправка СМС Яндекс цитирования