МІЖНАРОДНА АСОЦІАЦІЯ «ЦЕНТР-911/112»

 

Список організацій громадської ради при Донецькій ОДА (макіївські новини)

Список організацій, які подали документи на участь в установчих зборах нового громадської ради при Донецькій ОДА



UKR  RUS 

Починаючи з 19 грудня 2012 року до ініціативної групи було надано 271 заяву на участь в установчих зборах. На сьогодні ведеться робота із перевірки поданих пакетів документів на відповідність Постанові Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» та Положенню про Громадську раду при Донецькій ОДА. 

Звертаємо увагу, що після перевірки поданих документів кількість потенційних членів Громадської ради при Донецькій ОДА може бути скореговано. 

СПИСОК
уповноважених представників інститутів громадянського суспільства, які подали документи на участь в установчих зборах по обранню нового складу Громадської ради при Донецькій ОДА


1. Абдікєєв Руслан Яхьяєвич Представник Донецької обласної організації «Духовний центр мусульман» 

 
2. Авєрін Володимир Михайлович Головний редактор газети «Вільне слово» 

 

3. Акрітова Тетяна Миколаївна Вугледарська міська профспілка працівників освіти і науки України 

 

4. Алдошина Валентина Євгенівна Донецька обласна організація Фонд енергозбереження 
ім. Вернадського, голова 

 

5. Алексєєв Олексій Михайлович Донецька обласна громадська правозахисна організація «Правовий Донбас» 

 

6. Алексєєнко Вадим Олексійович Донецька міська громадська організація ветерани – інвалідіи війни в Афганістані «Захист» 

 

7. Альохіна Тетяна Миколаївна Красноармійська міська громадська організація «Молодіжна організація Публічного акціонерного товариства «Шахтоуправління «Покровське» та Благодійного фонду «Надія» 

 

8. Ананьєв Артем Анатолійович Голова Донецької обласної громадської організації інвалідів з хронічною недостатністю «Нефрон» 

 

9. Анопрієнко Олександр Якович Рада ректорів вищих навчальних закладів Донецької області 

 

10. Атрижко Анатолій Михайлович Володарська громадська організація людей з обмеженими фізичними можливостями «Оптиміст» 

 

11. Бабченко Раїса Петрівна Макіївський міський осередок Всеукраїнської дитячої спілки «Екологічна варта», голова, голова 

 

12. Бабенко Леонід Федорович Громадська організація «Союз шахтарів інвалідів та регресників» 

 

13. Баликін Іван Ігоревич Донецька міська організація молодіжної громадської організації «Вільна молодь Донбасу» 

 

14. Баранчиков Валерій Володимирович Міжнародна Спілка Козацьких Військ України та Зарубіжжя 

 

15. Баранчук Олександр Борисович Донецька міська громадська організація «Спілка шахтарів-інвалідів» 

 

16. Баришніков Сергій Анатольович Донецька обласна громадська організація «Центр політологічного аналізу та технологій» 

 

17. Баталова Ірина Костянтинівна Донецька обласна організація всеукраїнської організації інвалідів та постраждалих внаслідок 

 

18. Безима Михайло Андрійович Всеукраїнський союз громадських об’єднань учасників бойових дій, ветеранів військових та

правоохоронних органів 

 

19. Белякова Марія Андріївна Громадська Будьоннівська районна організація ветеранів м. Донецька 

 

20. Беркович Борис Костянтинович Окремий Козацький коші м. полковника І.Богуна

 

21. Бєлянкіна Тамара Миколаївна Добропільська громадська організація ділових та професійних жінок «Ніка» 

 

22. Білов Олександр Віолетович Кіровська районна м.Донецьк громадська організація окремий Рутченколвський козацький полк 

 

23. Богданович Анастасія Леонідівна Маріупольська міська громадська організація цивільне об’єднання «Совість» 

 

24. Богоутдінов Сергій Олександрович Донецький обласний благодійний Фонд «Єдність»

 

25. Бондар Анна Петрівна Яситнуватська районна жіноча організація «Спілка жінок України» 

 

26. Бондаренко Сергій Васильович Громадська організація «Центр аналізу громадських комунікацій «Діалог»

 

27. Бондарчук Анатолій Володимирович Донецька обласна організація профспілки працівників машинобудівників та приладобудівників України 

 

28. Брозенцева Тетяна Валеріївна Обласний клуб підприємців «Наша справа»

 

29. Бублей Володимир Володимирович Донецька асоціація виробників та споживачів металевого брухту 

 

30. Букалов Олександр Павлович Громадська правозахисна організація Донецький Меморіал 

 

31. Букін Владислав Олексійович Донецька міська організація ветеранів в/ч 3004 МВСУ 

 

32. Булавін Олексій Сергійович Донецька асоціація студентських правозахисних організаторів 

 

33. Буцькой Олег Костянтинович Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадська солідарність» 

 

34. Бушуєва Іраїда Олексіївна «Спілка сімей воїнів загиблих у Афганістані та інших локальних війнах» 

 

35. Варакута Наталія Анатоліївна Голова Донецького обласного культурно-просвітницького товариства ромських жінок «Мірікля» 

 

36. Васьковський Олександр Євгенович Донецька міська громадська організація «Донецький міський союз автоперевізників» 

 

37. Ващева Людмила Іванівна Шахтарська районна організація жінок 

 

38. Вєтрова Оксана Павлівна Обласний благодійний фонд «Милосердя» 

 

39. Вигонний Володимир Іванович Харцизька міська громадська організація «Еко-дія» 

 

40. Вінніченко Віктор Петрович Козача станиця «Торська», м. Слов’янськ 

 

41. Віткова Оксана Григорівна Благодійна організація «Фонд Михайлівський» 

 

42. Власенко Алфінур Саматівна Соціально-політичне об’єднання «Асамблея громадських організацій інвалідів та інших

громадських організацій Донбасу» 

 

43. Вовк Валентина Юріївна Донецька міська молодіжна громадська організація «Центр соціальної реабілітації «ШколаЖИТТЯ» 

 

44. Воробйов Костянтин Петрович Благодійний фонд «Пальма Мерцалова» 

 

45. Гайворонський Петро Євгенович Красноармійський міський осередок національної спілки краєзнавців України 

 

46. Ганжерлі Юрій Юрійович Донецька обласна асоціація автотранспортних перевізників

 

47 Гаряєва Світлана Миколаївна Маріупольська громадська організація «Захист дітей війни» 

 

48. Гарьковенко Анатолій Васильович Мар їнська районна організація ветеранів війни тапраці

 

49. Герцовський Олексій Анатолійович Благодійна організація «Фонд сприяння розвитку краєзнавства та культури «Садиба М.С.Цеховського» 

 

50. Глухов Сергій іванович Володарська районна організація воїнів-інтернаціоналістів «Побратим» 

 

51. Гнатієнко Ігор Володимирович - Міжнародна Громадська Організація «Міжнародна Асоціація «Центр 911/112» 

 

52. Головченко Сергій Анатолійович Дружківська міська громадська організація Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молоді Регіони» 

 

53. Голубєва Лілія Олександрівна Донецька обласна організація «Громадський контроль»

 

54. Гонохов Андрій Вікторович Донбаська паланка війська запорізького 

 

55. Гончаров Микола Михайлович Голова Донецької обласної організації всеукраїнської організації інвалідів Чорнобильської катастрофи «Чорнобиль-Єдність» 

 

56. Горбатенко Сергій Володимирович Донецька обласна організація Української спілки ветеранів Афганістану, голова

 

57. Горова Людмила Олександрівна Президент Донецької обласної Ліги ділових і професійних жінок 

 

58. Горовий Владислав Володимирович Недержавне ЗМІ «Особистий сайт Мегаполісу» 

 

59. Григор’єва Вікторія Віталіївна Інформаційно-рекламний журнал «Річ Клуб»

 

60. Грібачов Іван Васильович Київська районна організація ветеранів України м.Донецьк 

 

61. Грібоєдов Євген Анатолійович Співдружність ветеранів пограничних військ (м. Слов’янськ) 

 

62. Гудіменко Оксана Сергіївна Донецька обласна організація Всеукраїнської організації «Асоціація підприємців та працюючих

інвалідів України» 

 

63. Гузенко Ольга Олександрівна Газета «Життя без обмежень» 

 

64. Гурін Микола Іванович Єнакієвська міська громадська організація «Спілка козаків та шахтарів-інвалідів» 

 

65. Данілейко Сергій Олександрович «Спілка власників житла України Донецької області» 

 

66. Девятко Сергій Яковлевич Громадська організація «Донецький центральний козацький полк» 

 

67. Демченко Віктор Павлович Громадська організація «Козаки Донбасу» м. Донецьк 

 

68. Денисенко Наталія Іванівна Громадська організація «Летавиця» 

 

69. Денісенко Сергій Іванович Громадське обєднання «Донецький екологічний рух» 

 

70. Дингес Олександр Артурович Донецьке обласне національно-культурне товариство німців «Відергебурт»

 

71. Дорогавцева Тетяна Іванівна Донецьке відділення національної всеукраїнської музичної спілки 

 

72. Доронін Анатолій Васильович Донецька обласна громадська організація «Всеукраїнська Спілка Радянських офіцерів» 

 

73. Дорохін Валерій Іванович Всеукраїнське громадське об’єднання захисту конституційних прав і свобод громадян «Правозахист» 

 

74. Дударевська Лілія Вікторівна Благодійний фонд «Надія» 

 

75. Дуріцин Сергій Анатолійович Донецька обласна громадська організація «Рада домових та вуличних комітетів» 

 

76. Дяченко Володимир Миколайович Мар їнська міська організація ВГО інвалідів «Союз Чорнобиль України» 

 

77. Ердман Ірина Олександрівна Донецька обласна громадська організація «Товариство польської культури «Полонія» 

 

78. Єрмак Олег Віталійович Громадська організація «ініціатива О.Азарова «Наш регіон» 

 

79. Жадан Віктор Миколайович Донецька обласна організація профспілки працівників металургійної та гірничодобувної промисловості України 

 

80. Житинська Юлія Анатоліївна Донецька обласна громадська організація «Народно-патріотичний блок Донбасс» 

 

81. Житинський Ігор Юрійович Донецька обласнак громадська організація «Донецький міський союз автоперевізників»

 

82. Жмурин Вадим Олександрович Спілка козацьких організацій України 

 

83. Жукова Тетяна Володимирівна Донецька обласна громадська організація Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молоді регіони» 

 

84.Журавльов Володимир Васильович Донецька обласна екологічна організація «До чистих джерел» 

 

85. Забєля Максим Сергійович Димитровська міська організація Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молоді регіони» 

 

86. Загоруйко Микола Миколайович Місцева асоціація органів місцевого самоврядування

 

87. Закревська Світлана Володимирівна Донецька громадська організація «Альянс»

 

88. Закревський Михайло Григорович Донецька обласна молодіжна організація «Регіональне об’єднання молоді » 

 

89. Замдиханов Раміль Загірович Релігійна громада мусульман «Нур» міста Донецьк 

 

90. Запорожець Маргарита Вікторівна Краматорська міська громадська організація «Центр громадських ініціатив «Зірка крама»

 

91. Захаревич Ігор Володимирович «Ресурсний центр Об’єднань співвласників багатоквартирних будинків Донецької області»

 

92. Захарченко Наталія Юріївна ТРК «Юніон»

 

93. Землянкін Володимир Леонідович Донецька обласна громадська правозахисна організація інвалідів «Феміда»

 

94. Зінченко Юрій Анатолійович Донецьке обласне об’єднання організацій роботодавців Донецької області 

 

95. Іванов Сергій Олександрович Донецька обласна громадська організація «Спілка потерпілих на підприємствах Укрзалізниці» 

 

96. Іванова Тетяна Борисівна Донецька міська дитяча громадська організація «Клуб «Дзі-рі»

 

97. Ільїн Олександр Олексійович Харцизька міська громадська організація «Захист дітей війни» 

 

98. Іса Хамза Мухаммед Громадська організація студентів «Аль-амаль» «Надежна»

 

99. Іщенко Олександр Вікторович Донецька міська молодіжна громадська організація «Розвиток. Ініціатива. Партнерство.»

 

100. Каймакан Олександр Володимирович Донецька обласна громадська організація «Громадська рада»

 

101. Каравай Альона Вікторівна Приватна установа «Українська мережа освіти дорослих та розвитку інновацій»

 

102. Каракуц Андрій Миколайович Донецька міська громадська організація «Центр міжнародної безпеки»

 

103. Карпусь Ростислав Володимирович Релігійна громада Пантелеймонівської парафії Донецької єпархії Української Православної Церкви міста Донецька

 

104. Картамишева Лариса Іларіонівна Кіровська районна організація ветеранів України м. Донецька

 

105. Келерман Юрій Юхимович Донецька обласна єврейська община, голова

 

106. Кіпень Володимир Порфирович Донецька обласна громадська організація «Інститут соціальних досліджень і політичного аналізу»

 

107. Клименко Валерій Ілліч Міжнародна громадська організація «Вимпел України»

 

108. Коваленко Лариса Анатоліївна Мар їнська районна організація профспілки працівників культури України

 

109. Копиця Микола Дмитрович Донецька обласна ветеранська організація «Асоціація ветеранів МВС України»

 

110. Костанда Євген Станіславович Донецький обласний громадський центр тверезості та оздоровлення «Іскра»

 

111. Костіна Галина Євгенівна Донецька міська Всеукраїнської дитячої спілки «Екологічна варта»

 

112. Косточка Михайло Леонідович Донецька обласна організація «Союз організацій інвалідів України»

 

113. Коханова Ірина Олександрівна Донецька обласна благодійна організація «Нова земля» 

 

114. Кочуєв Валерій Іванович Донецька міська організація «Агенція розвитку місцевого самоврядування», голова 

 

115. Кравченко Ольга Володимирівна Першотравнева профспілка працівників охорони здоров’я 

 

116. Кузьмін Ігор Анатолійович Горлівський осередок Всеукраїнської спілки ліквідаторів-інвалідів «Чорнобиль-86» 

 

117. Кулагіна Олена Анатоліївна Донецьке обласне об’єднання інвалідів «Щире Серце», голова 

 

118. Куріленко Олександр Вікторович Донецький обласний осередок всеукраїнської громадської організація «Всеукраїнське

об’єднання ветеранів Чорнобиля» 

 

119. Кустарьова Валентина Володимирівна Дзержинська громадська організація жінок-інвалідів «Лаванда» 

 

120. Кучеров Анатолій Андрійович Донецьке обласне відділення Національного олімпійського комітету України 

 

121. Кушнарьов Василь Вікторович Донецька обласна громадська організація Школа козачат громадської організації Міжнародна Спілка Козацьких Військ України та Зарубіжжя 

 

122. Кущ Ліна Володимирівна Донецька обласна спілка журналістів України

 

123. Кущ Павло Вікторович Донецька організація Національної спілки письменників України

 

124. Лаврик Ірина Валеріївна Молодіжна громадська організація «Молодіжний рух МОДОС» 

 

125. Лапенко Євген Миколайович Первинна профспілкова організація студентів Державного вищого навчального закладу «Донецький національний технічний університет»

 

126. Лефтеров Василь Олександрович Громадська організація «Асоціація психологів Донбасу» 

 

127. Ліфінцова Лідія Юріївна Торезька міська організація «Спілки жінок України»

 

128. Луганська Світлана Миколаївна Добропільська міська громадська організація «Голос громади» 

 

129. Луніна Олена Володимирівна Харцизька міська громадська організація «Крок уперед»

 

130. Лурсманашвілі Мурмані Мурманович «Спілка шахтарів-інвалідів праці та профзахворювань ДП «Селидіввугілля»» 

 

131. Лурсманашвілі Шавлегі Мурманович Громадська організація «Спілка шахтарів-інвалідів і потерпілих Донецької області »

 

132. Лягін Роман Вікторович Донецька міська громадська організація «Курське земляцтво» 

 

133. Мазалевський Михайло Володимирович Представник Всеукраїнської громадської організації «Еліта держави»

 

134. Максименко Олександр Анатолійович Донецька обласна громадська організація «Спілка шахтарів-інвалідів потерпілих на підприємствах та козацтва»

 

135. Маловичко Сергій Павлович Донецька обласна організація профспілки працівників охорони здоров’я, заступник голови

 

136. Мамонов Сергій Олексійович Донецька організація Національної спілки композиторів 

 

137. Маринушкін Арсен Григорович Заступник голови комітету Донецької обласної громадської організації «Комітет громадського захисту»

 

138. Мартинов Олексій Сергійович Донецька обласна громадська організація «Конгрес громадянської ініціативи «Донбас Молодий»» 

 

139. Мартинцов Олег Федорович Загальнодержавна газета «Казак Донбасса»

 

140. Меланченко Олександр Іванович Газета «Час молодих»

 

141. Мельник Анатолій Ярославович Добропільський профком працівників агропромислового комплексу 

 

142. Мішин Сергій Анатолійович Громадська організація «Перший Донецький осавульський козацький кош ім. Б.Хмельницького»

 

143. Міщенко Валерій Володимирович Донецька обласна громадська організація «Мобільна служба екологічної безпеки» 

 

144. Молоданова Олена Олександрівна Молодіжна громадська організація Союз молодих інвалідів «Луч світла»

 

145. Молодчинний Юрій Васильович Донецький обласний осередок спілки дизайнерів України

 

146. Мороз Олександр Валентинович Всеукраїнська громадська організація «Національний комітет по боротьбі з корупцією у м.

Краматорську» 

 

147. Мхєян Сержик Єгорович Харцизька міська організація Української спілки ветеранів Афганістану

 

148. Назаренко Володимир Данилович Товариство шахтарів-інвалідів «Гефест» шати ім. Калініна»

 

149. Немикіна Лариса Володимирівна Горлівське міське благодійне товариство багатодітних сімей «Сім’я» 

 

150. Носко Микола Миколайович Кіровська районна громадська організація шахтарів-інвалідів «Союз» 

 

151. Овчиннікова Юлія Юріївна Донецька обласна громадська організація «Молодіжна ініціатива міст» 

 

152. Олейникова Світлана Юріївна Торезька міська організація «Гуманістичний центр по роботі з молоддю Торезу «Нові люди»

 

153. Олійник Марія Василівна Заступник голови Донецької обласної організації Всеукраїнської організації «Проствіта ім. Т.Г.Шевченка»

 

154. Омельченко Наталія Олександрівна Донецька обласна громадська організація «Спілка жінок м.Донецьк»

 

155. Омельяненко Володимир Леонідович Всеукраїнська громадська організація «спілка шахтарів-інвалідів, потерпілих на виробництвах та козацтва України»

 

156. Омельянчук Анатолій Іванович Федерація футболу Донецької області

 

157. Онопко Олег Володимирович Представник Донецької обласної громадської організації «Центр політологічних досліджень»

 

158. Опалюк Надія Леонідівна Громадська організація «Асоціація Горлівської громади «Відродження та розвиток»

 

159. Оприщенко Раїса Григорівна Костянтинівська районна організація працівників освіти і науки

 

160. Остапчик Галина Петрівна Донецька міська громадська організація культурно-просвітницьке товариство Білорусів «Неман»

 

161. Павлович Вікторія Петрівна Голова донецької обласної організації Всеукраїнської екологічної ліги

 

162. Пакіна Лариса Григорівна Добропільська організація ветеранів

 

163. Пасинкова Софія Вікторівна Донецька обласна громадська організація «Культурно-просвітнє товариство білорусів «Неман»

 

164. Паскевич Ольга Сергіївна Димитровська міська організація профспілки робітників освіти і науки України

 

165. Переверзєва Тетяна Вікторівна Авдіївська міська молодіжна організація «Пласт»

 

166. Перелигіна Олена Володимирівна Донецька міська громадська організація допомоги дітям-інвалідам та молодим інвалідам «Радуга» 

 

167. Петренко Володимир Іванович Селидівська міська громадська організація «Союз Чорнобиль»

 

168. Петренко Олександр Антонович Донецька обласна громадська організація «Представництво громадської організації

Міжнародна Спілка Козацьких Військ України та Зарубіжжя у Донецькій області»

 

169. Петров Артем Юрійович Донецька обласна громадська організація «Наукова рада»

 

170. Піддубний Анатолій Іванович Шахтарська міська організація Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль

України»

 

171. Підлячький Геннадій Михайлович Громадська організація «Спілка шахтарів-інвалідів праці та профзахворювань ДВАТ»

 

172. Піляєв Миколай Михайлович Макіївська міська громадська організація «Співвласник»

 

173. Пінчук Юлія Миколаївна Благодійний фонд «Спадщина»

 

174. Пічахчі Олексій Ігорович Голова Донецької обласної організації профспілки працівників машинобудування та металообробки України

 

175. Поважний Олександр Станіславович Первинна профспілкова організація працівників ДДУУ

 

176. Пожидаєв Віталій Вікторович Донецька міська громадська організація «Демократичний рух» 

 

177. Поламарчук Надія Степанівна Донецька обласна організація інвалідів ВОІ СОІУ

 

178. Політік Олена Анатоліївна Донецька обласна торгово-промислова палата 

 

179. Полякова Людмила Іванівна Донецька обласна громадська організація «Асоціація родин загиблих шахтарів» 

 

180. Помазан Віра Іванівна Донецька обласна організація жінок «Спілка жінок України» 

 

181. Попов Сергій Миколайович Громадська організація Горлівська спілка молоді «Україна молода» 

 

182. Потьомкіна Наталя Анатоліївна Уповноважений представник журналу «Спортивное обозрение «Чемпион» 

 

183. Прийменко Аліна Валеріївна Федерація спортивної аеробіки та фітнесу Донецької області

 

184. Прокопчук Віктор Іванович Голова Донецької обласної організації «Всеукраїнське об’єднання ветеранів»

 

185. Проскурін Микола Григорович Волновахська районна громадська організація росіян в Україні «Росія - Русь»

 

186. Проценко Олександра Іванівна Представник Федерації грецьких товариству України 

 

187. Ратнікова Євгенія Миколаївна Донецька обласна організація Всеукраїнського комітету оборони прав людини

 

188. Редько В’ячеслав Васильович Всеукраїнська громадська організація «Асоціація підтримки прогресивних реформ» 

 

189. Резниченко Тамара Петрівна Костянтинівська районна організація ветеранів України

 

190. Ржавський Володимир Іванович Донецька обласна громадська організація «Рідна Країна»

 

191. Розум Ганна Вікторівна Координаційний комітет самоорганізації населення м.Димитрова 

 

192. Рубель Денис Олександрович Заступник голови Донецької обласної організації Всеукраїнської громадської організації «спілка громадських організацій України «Народна рада»» 

 

193. Руденко Мирослав Володимирович Донецька обласна організація «Донбаська Русь» 

 

194. Садова Тетяна Григорівна Заступник голови Донецької обласної громадської організації «Народний контроль» 

 

195. Саєвич Лариса Вітольдівна Донецька обласна громадська організація «Фонд соціального захисту інвалідів та людей з вадами зору В.Смірнова» 

 

196. Салагаєв Павло Володимирович Громадська організація «Громадянський Форум Димитрова» 

 

197. Самсонова Олександра Олександрівна Донецька обласна молодіжна громадська організація «Донбаська асоціація розвитку студентського самоврядування» 

 

198. Сарбей Ірина Миколаївна Першотравнева районна організація профспілки працівників культури України 

 

199. Сахарова Катерина Михайлівна Красноармійська районна організація інвалідів

 

200. Селіванова Лілія Анатоліївна «Союз молоді» ПАТ «Дружківський машинобудівний завод» 

 

201. Селютін Віктор Михайлович Донецька обласна громадська організація «Захист дітей війни» 

 

202. Сергієнко Аліна Юріївна Донецький міський екологічний молодіжний центр «Екос» 

 

203. Синенко Сергій Володимирович Волновахська районна організація інвалідів «Союз Чорнобиль України»

 

204. Синьоокий Володимир Андрійович Донецька обласна організація Української екологічної асоціації «Зелений світ»

 

205. Сирота В’ячеслав Анатолійович Донецьке обласне відділення всеукраїнської громадської організації «Громадський контроль»

 

206. Ситник Тетяна Анатоліївна Первинна профспілкова організація ТОВ «Димитроввантажтранс» 

 

207. Сіваков Сергій Миколайович Білозерська громадська організація «Білозерська козацька варта» 

 

208. Сіротіна Лідія Андріївна Донецька міська громадська жіноча організація «Горлиця Донецька» 

 

209. Сітнікова Валентина Іванівна Донецька обласна благодійна організація милосердя «Джерело життя» 

 

210. Смолякова (Кашкевич) Наталя Володимирівна Громадська організація «Спілка будівельників Донбасу» 

 

211. Собко Василь Григорович Донецьке регіональне відділення УСПП 

 

212. Соколовський Сергій Олексійович Громадська організація «Донецьке обласне об’єднання працездатних козаків інвалідів

«Інва-Донбас»

 

213. Солдатенко Денис Олександрович Донецька молодіжна громадська організація «Екологія та соціальний захист», голова правління

 

214. Солодовник Олександр Якович Всеукраїнська громадська організація «Відродження запорізького козацтва»

 

215. Сошников Антон Олександрович Донецький обласний осередок Всеукраїнської громадської організації «Європейська

асоціація студентів право Україна» 

 

216. Стару хіна Наталія Михайлівна Донецька обласна організація профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України 

 

217. Старушко Валентина Федорівна Голова Товариства польської культури Донбасу 

 

218. Стефанов Петро Петрович Донецька міська громадська організація пенсіонерів 

 

219. Стоянов Анатолій Іванович Болгарська культурно-просвітницька спілка «Відродження» Донецького регіону 

 

220. Стружко Євген Павлович Донецька обласна організація всеукраїнської організації «Союз Чорнобиль України »

 

221. Сумінова Наталя Іванівна Донецька обласна громадська організація «Асоціація захисту екологічних прав громадян»

 

222. Твердохліб Ніна Іванівна Володарська районна жіноча громадська організація консультативно-інформаційний жіночий центр «Зоя» 

 

223. Терлецький Анатолій Євстафійович Голова товариства поляків м.Донецьк

 

224. Тернова Юлія Володимирівна Донецька обласна організація Фізкультурно-спортивне товариство «Україна»

 

225. Тесновський Петро Володимирович Донецька обласна громадська організація «Клуб підприємців Донбасу»

 

226. Тімохін Леонід Анатолійович Представник Донецбкої обласної федерації Шорінзі-рю Кенкокан карате до, Косікі карате 

 

227. Тіщенко Борис Вікторович Донецький регіональний автомобільний спортивний клуб «Циклон», краматорська філія

 

228. Токарський Микола Миколайович Первинна організація національної спілки журналістів України при редакції газети

«Приазовский рабочий»

 

229. Толмачова Любов Петрівна Донецька обласна організація Всеукраїнської дитячої спілки «Екологічна варта» 

 

230. Топорець Сергій Михайлович Міжнародна козацька спілка «Всевелике військо Донське»

 

231. Тосхапаран Наталія Михайлівна Першотравневе районне товариство греків

 

232. Трубніков Володимир Миколайович Донецька міська організація Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України»

 

233. Тужарова Лариса Геннадіївна Первинна профспілкова організація Публічного акціонерного товариства Ясинівський коксохімічний завод

 

234. Тука Світлана Григорівна Краматорська міська громадська організація спілка жінок України «Краматорчанка»

 

235. Улащік Неля Григорівна Будьонівська районна громадська організація м.Донецьк «Відлуння Чорнобиля»

 

236. Ушакова Аліна В’ячеславівна Донецька обласна молодіжна громадська організація «Творча молодь Донбасу»

 

237. Федоренко Петро Петрович Волновахська районна організація профспілки працівників освіти і науки України

 

238. Федорова Алла Андріївна Старобешівське районне товариство жінок

 

239. Федорова Світлана Василівна Старобешівське районне товариство греків

 

240. Федорова Тетяна Анатоліївна Благодійний фонд «Вітязь»

 

241. Фєдосєєв Роман Ігоревич Донецький обласний шахтарський козацький полк

 

242. Філоненко Богдан Григорович Фонд волонтерів Укрїани 

 

243. Фомін Вадим Валентинович Донецька обласна організація профспілки працівників державних установ України

 

244. Фоміна Світлана Олександрівна Краматорська міська громадська організація інвалідів «Форум»

 

245. Харламов Олексій Володимирович Донецька обласна громадська організація «Спортивно-реабілітаційний клуб сидячого волейболу»

 

246. Хафізова Фаріда Рафіківна Президент Донецького обласного татарського культурного центру

 

247. Хачванкян Ваграм Ваганович Представник Донецької обласної громади вірмен

 

248. Хіміч Наталія Андріївна Вугледарська громадська жіноча організація «Оберіг»

 

249. Ходіна Лідія Федорівна Харцизька міська організація працівників державних установ України

 

250. Холод Олександр Микитович Громадська організація «Донецька обласна спілка журналістів-козаків та журналістів-інвалідів»

 

251. Храптович Вадим Михайлович Добропільська міська організація «Твій шанс»

 

252. Хрустальова Наталія Леонідівна Благодійний Фонд «Ясинівець»

 

253. Хряков Олександр Віталійович Донецька обласна спілка підприємців малого та середнього бізнесу і ремісників

 

254. Чайка Анатолій Сергійович Ясинуватська районна ветеранська громадська організація «Союз Чорнобиль»

 

255. Чайка Валентина Андріївна Громадська організація «Союз організацій інвалідів України активної реабілітації інвалідів-

спінальників»

 

256. Черкасс Вадим Вікторович Донецька обласна громадська організація «Правовий захист»

 

257. Черкасс Яна Володимирівна Донецька міська громадська організація багатодітних родин «Захист материнства та дитинства»

 

258. Чєблатов Едуард Євгенович Міжнародна громадська організація «Воїнство і віра»

 

259. Шашкова Тетяна Іванівна Донецька обласна організація «Взаємодія»

 

260. Швецов Михайло Львович Донецька обласна організація громадського науково-дослідницького Центру «Схід-захід»

 

261. Шевченко Валентина Трохимівна Донецька обласна організація профспілки працівників оборонної промисловості

 

262. Шемяков Олександр Дмитрович Донецька обласна організація профспілки працівників радіоелектроніки та машинобудування України, голова 

 

263. Шилова Лариса Миколаївна Донецька благодійна організація «Янгол милосердя» 

 

264. Шишлянніков Олексій Юрійович Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Українська асоціація студентського

самоврядування» 

 

265. Шматок Олександр Федорович Дзержинська міська організація ветеранів України 

 

266. Штефан Микола Володимирович Донецька обласна рада ветеранів

 

267. Шубін Костянтин В’ячеславович Донецький Міський Осередок Всеукраїнської Молодіжної Громадської Організації «Фундація

Регіональних Ініціатив» 

 

268. Щедрин Юрій Володимирович Донецька обласна організація «Нова генерація» 

 

269. Якушкін Олександр Іванович Макіївська міська громадська організація «Агентство підтримки місцевих ініціатив»

 

270. Яремин Василь Михайлович Галицьке земляцтво «Говерла»

 

271. Яценко Василь Васильович Східний козацький округ «Кальміуська січ війська запорізького»


Нагадаємо, що Громадські ради (згідно Постанови КМУ № 996) утворюються для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.


Установчі збори для формування нового складу Громадської ради при ДонОДА планується провести 25.01.2013 року м. Донецьк (більш детальну інформацію про час і місце проведення буде повідомлено пізніше).



Під час проведення установчих зборів, буде визначено кількісний склад Громадської ради при Донецькій облдержадміністрації, обрано її членів з числа присутніх учасників Зборів та розглянуті основні напрямки роботи нового складу консультативно-дорадчого органу. 

 

 

 

Інформує МА "ЦЕНТР 911/112"



Создан 20 фев 2013



 
Сайт Президента України Cайт Верховної Ради України Урядовий портал України Рада нацiональної безпеки і оборони Міністерство з надзвичайних ситуацій Міністерство внутрішніх справ України Урядовый сайт для юних громадян Громадянське суспільство і влада Антикорупційний портал України  МІЖНАРОДНА АСОЦІАЦІЯ ЦЕНТР - 911/112 Новости Крыма PR-CY.ru a d d . i n . U A Отправка СМС Яндекс цитирования