МІЖНАРОДНА АСОЦІАЦІЯ «ЦЕНТР-911/112»

З Днем Незалежності Україна! З Днем народження Батьківщино!

Поздоровлення Міжнародної Асоціаціі Центр – 911/112 з 19-ою річницею Незалежності України!Шановні співвітчизники, колеги, друзі!

Щиро вітаємо Вас з великим святом для усіх нас, з великим днем для України! З 19-ою річницею Незалежності України!

Наша країна, наш народ в дев’ятнадцятий раз святкує річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія українців - бути господарями на своїй прекрасній і чарівній землі. Майже тисячу років, з часів Київської Русі, українці прагнули вільно жити, сповідувати свої традиції та звичаї не зазнаючи при цьому поневірянь та утисків. Та історичні умови складалися так, що на українській землі панували більш згуртовані центральною владою народи-сусіди. Та попри все українці боролися за свою свободу та врешті здобули свою державність.

Безумовно, ці роки незалежності стали випробовуванням для всіх нас - випробовуванням на зрілість, на самоповагу, на толерантність. І не може бути сумніву в тому, що працелюбний народ України в змозі поліпшити життя у своїй власній державі. Тій державі, що вистраждана поколіннями українців, за яку віддано скільки життів і крові наших предків.

Впевнений, що історичні зміни, які мали місце в Україні на початку 2010 року, надихнули серце кожного українця на нові великі звершення. Новий Президент України, Уряд України, які мають надзвичайно великий кредит довіри українського народу та світової спільноти, реалізовують стратегічний курс інтеграції України який у перспективі обов'язково покращить життя та добробут пересічного українця.


Шановні українці! Дорогі друзі! Від щирого серця й від усієї душі бажаємо Вам здоров'я, щастя, успіхів у всіх ваших справах, добра, достатку, миру, щедрої долі, і нехай любов до Батьківщини надихає Вас на нові звершення, на нові добрі справи, сили і наснаги в усіх ваших справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє Вас на нові звершення, на нові добрі починання, в ім'я нашої України та її майбутніх поколінь.


З великим святом Вас! Слава Україні!

З повагою ІAC-911.io.ua 
Создан 20 авг 2010Сайт Президента України Cайт Верховної Ради України Урядовий портал України Рада нацiональної безпеки і оборони Міністерство з надзвичайних ситуацій Міністерство внутрішніх справ України Урядовый сайт для юних громадян Громадянське суспільство і влада Антикорупційний портал України  МІЖНАРОДНА АСОЦІАЦІЯ ЦЕНТР - 911/112 Новости Крыма PR-CY.ru a d d . i n . U A Отправка СМС Яндекс цитирования